Siyasetin Çirkinlikleri

2008-11-25 09:17:00
ALDATMAK:
(Men reşşe feleyse minna=bizi aldatan bizden değildir-Hadis).
Birinci dönem,AKP ye üye oldum,oğlum gençlik kollarında çalıştı.İkinci dönem yani 22 temmuz seçimlerinde bütün oylarımızı çürüttük.Çünkü AKP ile CHP'nin,MHP ile DTP'nin farkını göremedim.1995 yılında Bir insanın iki dini olmaz,ya İslam veya Laik diyen,Bugün Laikliği seçmişse bu bir aldatmadır.1997 yılında AB ye giremeyiz,Hıristiyan kazanında eriyemeyiz diyen,AB zaten bizi almıyor diyen.Bugün AB ye girebilmek için her çabayı sarfetmektedir.Tıpkı CHP gibi davranılmıştır.CHP her zaman başörtüsüne karşı olmuş.Seçim yaklaşınca çarşaflı kadınları temin  ederek Hürriyetten dem vurmuştur.Bu aldatma siyaseti olmazsa olmazmı?.
Bir insan iki şey için oy verir.
  1. Ma'neviyat ,(Allah katında Tek din İslamdır.) Ayeti, 14 saırdır Hutbelerde  okunmaktaydı.Avrupanın talimatıyla kaldırıldı.Cami,Havra ve Kiliseyle eş anlama getirildi.Halbuki.Hıristiyanlık DİN değildir.Siyasi ve Tarihi bir oluşumdur.Oy oğruna Aleviliği,Cem evlerini İbadethane haline getirmeye çalıştılar,Halbuki müslüman aleviler camilere gidebilirdiler.Bugünkü alevilik anlayışı Din veya Mezhep değildir.Saz çalıp dans edilecekse,Diskotek açabilirler.Bu cümbüşe islam demek,islam dinine hakarettir.
  2. Maddiyat.Halk'a Odun,Kömür dağıtmakla halkın refahını yükseltemezler.Halkın dilenmeye değil,çalışıp hayatını kazanmaya ihtiyacı vardır.Balık vereceklerine,balık tutmayı öğretmelidirler.Sahibi olursa Türkiye zengindir.Eğitim kaliteli olursa ülke kurtulur.

Başka Altarnatifi yoktur.

  1. Maneviyatımız sıfırı tüketti,9.Haçlı seferi çoktaaan başlatıldı.Müslümanlar ikinci sınıf muamelesi görmektedir.Her taraf Allahın kamusal alanı iken,Devletin kamusal alanı olarak ilan ettiler.PKK 'nin af furyası devam etmektedir.APO(Artin Agopyan) benden iyi beslenmektedir.ABD ve AB düşmanlarıyla dost olunmaktadır.Halbuki Allah onları dost edinmeyi yasaklamış.Ve AB ye giremiyeceklerini haber vermiştir.AKP ile ABD ve İngiltere gibi ezeli düşmanlar birlik olarak.islâm alemini kana buladılar.Başta Irakta 1 milyon.600 bin müslümanı katlettilr,400 bin kadının ırzına geçtiler,200 bin çocuğu hapislerde çürüttüler.Irakı yerle bir edip,Kukla devlet kurdurdular.Petrolü ABD ye taşıttırdırlar.İncirlik ve İskenderun ABD için kullandırıldı.Habur kapısı sadece ABD ye çalışıyor vesaire.vesaire.
  2. Maddiyat ise Ülkenin %60'ı inim inim inlemektedir,çünkü IMF'ye bağlı hareket edilmektedir.çoluk çocuğum aç ve işsiz.Adaletin ise A.. sı kaldı.10 milyar maaş alan Vekiller dar gelirliyi düşünemezler.Ekonomiyi çökerttiler.Bu açıkça zulümdür.

Zulüm ile Âbad olanın,sonu berbâd olur.

 


 

Ülkenin kurtulması,İslâm dinine önem vermekle,Kuranı Kamusal alana sokmakla mümkün olur.Anladımki,Partilerden Huzur Gelmiyecektir.Partim Yoook.
Baş örtüsüyle oğraşmak yerine,namazı yasaklamak yerine serbest etmeli,islâm ahlakını gençlerimize öğretmelidirler.Kurtuluş İslamdadır.

0
0
0
Yorum Yaz